12’li Kütahya Havacı Temel Asker Paketi: Kütahya Havacı Bedelli Asker Seti

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

%25
Nemlendirici ve Yağlı Krem
10,80 TL
8,10 TL
%45,5
Ayak ve Vücut Pudrası
15,60 TL
8,50 TL
%43,5
HDPluss Ayak Kokusu Önleyici
13,81 TL
7,80 TL

12’li Kütahya Havacı Temel Asker Paketi: Kütahya Havacı Bedelli Asker Seti


Bedelli ve acemi birliğine gidecek askerler için oluşturulan, “Temel Asker Paketi” içerisinde ihtiyaç duyacağınız temel ürünler mevcuttur. Bu ürünler sizlerin kışlalarda mutlaka yanınızda bulundurmanız gereken ürünlerden oluşmaktadır.
Paket içerisinde hangi ürünler var ?

 12 Adet

  Fanila

 12 Adet

  Boxer/Don

 12 Adet

 Çorap (Siyah) 

  1 Adet

  Bot Boyası

 1 Adet

  Bot Fırçası

 1 Adet

  Bot Parlatıcı Sünger

 1 Adet

  Pudra (Ayak ve pişik için)

 1 Çift

  Bot Vatkası

 1 Çift

  Bot Tabanlığı

 1 Adet

 Bot Kilidi

 1 Adet

 Dolap veya Valiz Kilidi

 1 Adet

 Asmalı Cüzdan

 1 Adet

 Dikiş Seti (İğne ve 3 Renk İplik)

 1 Adet

 Tıraş Çantası

 1 Adet

 Banyo Jileti

 1 Adet

 Sabun Kutusu

 2 Adet

 Metal Askı

 1 Adet

 Temiz Çamaşır Torbası

 1 Adet

 Kirli Çamaşır Torbası 

 1 Adet

 Çamaşır Filesi (Banyo Filesi)

 1 Adet

 Ayak Kokusu Önleyici TozNeden ‘Temel Asker Paketi’ almalıyım?

Temel Paket kışlalarda yanınızda bulunması gereken temel ürünlerden oluşmaktadır. Bu asker paketi içerisinde yer alan malzemeler askere gidecek er ve erbaşların en temel ihtiyaçları ile  birlikte her gün kullanmak zorunda olduğu asker malzemelerini içermektedir. Paket içerisinde temiz ve askeri standartlara uygun Askılı Atlet, boxer, çorap, ayaklarınızın rahatlığı ve tabanlarınızın şişmesine karşı ayak tabanlığı, para ve kartlarınızı düşürmemek için boyuna asmalı ipli cüzdan (İpi çıkartılabilir),  diş fırçası ve macununu tek bir çantada kullanmak için tıraş çantası, el veya yüz sabununu muhafaza etmek için sabun kutusu, 120 gün etkili ayak kokusunu önleyici toz, neredeyse her gün boyayacağınız botlarınız için bot boyası ve parlatıcı sünger,bot fırçası, botlarınızın karışmasını engellemek için bot kilidi, çanta kilidi, banyoda kullanacağınız jilet, küçük sökülme ve yırtılmalarda hızlı çözüm olan dikiş seti, ayak ve pişiklerde kullanabileceğiniz pudra, kirli ve temiz eşyalarınızı ayırarak dolabınızı düzene sokmak için kirli ve temiz çamaşır torbası gibi birçok ürün yer alıyor.

Ürünler askerlik için uygun mudur?


Askerlerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilen ve deneyimlenen ürünler daha önce yüz binlerce asker tarafından kullanılmıştır. Paket içerisinde yer alan boxer, atlet ve çorap asker yeşilidir ve TSK standartlarına uygundur.
 

Kütahya’daki havacı erlerin kıyafetleri nedir?

Kütahya Hava Er Eğitim Komutanlığı’nda bedelli ve acemi birliğini gerçekleştirecek olan asker diğer asker çamaşırlarına göre farklı giyinmek zorundadır. Havacılık Komutanlığı kıyafetleri ‘koyu gri’ üzerine kuruludur. Çorapların siyah kullanılması uygun görülmüştür. Kış ve sonbahar aylarında askerlik yapan havacı erler için içliğin rengi de görünmemek kaydı ile erlerin tercihine bırakılmıştır.

Pakette yer alan asker malzemeleri, askerlerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilen ve deneyimlenen ürünlerden oluşmaktadır. Diğer birliklerden farklı olarak fanila rengi (koyu gri) ve siyah çorap TSK’nın havacı er standartlarına uygundur.
Diğer Özellikler
Stok Kodu-
Markaaskerpaketi
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
H12TP-5

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.