9'lu Havacı (Kütahya) Herşey Dahil Havacı Asker Paketi: Bedelli Acemi Asker Malzeme Seti

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

%38,8
Sert Telli Çok Amaçlı Fırça
12,96 TL
7,93 TL
%34,5
Topuk Koruyucu Bot Vatkası 1 Çift
14,57 TL
9,55 TL
%34,7
Asker Cep Aynası
12,15 TL
7,93 TL

9'lu Havacı (Kütahya) Herşey Dahil Havacı Asker Paketi: Bedelli Acemi Asker Malzeme Seti

Bedelli ve acemi birliğine gidecek askerlerin neredeyse tüm askeri malzeme ihtiyaçlarının bulunduğu “Her Şey Dahil Asker Paketi” içerisinde 65 parça ürün bulunmaktadır.Asker Paketinin içerisinde hangi ürünler var?

9 adet havacı er fanilası (tişört)
9 adet siyah çorap
1 adet bot boyası
1 adet bot parlatıcı sünger
1 adet ayak ve pişik pudrası
1 adet bot vatkası
1 çift tabanlık
1 çift Gezer terlik
1 adet bot kilidi
1 adet bot fırçası
1 adet boyuna asmalı asker cüzdanı
1 rulo tuvalet kağıdı
1 adet dolap veya valiz kilidi
1 adet dikiş seti (İğne ve 3 renk iplik)
1 adet tıraş çantası
1 adet banyo jileti
1 adet sabun kutusu
1 adet Dove el ve yüz sabunu
1 adet Arko nem el ve yüz kremi
1 adet yara bandı
1 adet tırnak makası
1 adet cımbız
1 adet ’12’li çengelli iğne’
2 adet metal dolap askısı
1 adet temiz çamaşır torbası
1 adet kirli çamaşır torbası
1 adet çamaşır filesi
1 adet Gilette tıraş köpüğü
6 adet Gilette Blue3 tıraş bıçağı
1 adet Colgate diş macunu
1 adet Banat kapaklı diş fırçası
1 adet ipli kulak tıkacı
1 adet kulak temizleme çubuğu
2 adet ıslak mendil
2 adet peçete
1 adet 30 gün etkili ayak koku giderici toz
1 adet tıraş havlusu
1 adet banyo havlusu
1 adet el ve yüz havlusu
1 adet klasik asker saatiNeden ‘Her Şey Dahil Paket’ almalıyım?

Paket içerisinde askeri standartlara uygun kollu fanila (tişört), atlet, çorap, ayaklarınızın rahatlığı ve tabanlarınızın şişmesine karşı ayak tabanlığı, para ve kartlarınızı düşürmemek için boyuna asmalı ipli cüzdan (boyuna asmaya da bilirsiniz), tıraş köpüğü, jilet, diş fırçası ve macununu tek bir çantada kullanmak için tıraş çantası, el veya yüz sabununu muhafaza etmek için sabun kutusu, neredeyse her gün boyayacağınız botlarınız için bot boyası ve botların parlak görünümü için parlatıcı sünger, botlarınızın karışmasını engellemek için bot kilidi, çanta kilidi, banyoda kullanacağınız jilet, kirlilerinizi ve temizlerinizi ayırarak dolabınızı düzene sokmak için kirli ve temiz çarmaşır torbası, yırtık ve sökülmeler için dikiş seti, el çatlakları için el ve vücut kremi, elbiselerinizi düzenle dolabınıza yerleştirmek için askı, çamaşırlarınızı yıkamak için çamaşır filesi, pişiklere karşı pudra, ayaklarınızın bot içerisinde rahatlığı için vatka, her askere gidecek kişinin ihtiyacı tıraş köpüğü ve 6’lı tıraş bıçağı, diş fırçası ve diş macunu, sabun sıkıntısı yaşanabilir düşüncesiyle hem el hem de yüz için sabun, uzun süre giyeceğiniz botlarda ayaklarınızın kokusunu engellemek için ayak koku önleyici toz, botlarınızın üzerine yapışan çamurlar için bot fırçası, yatak nevresimlerinizin ve çarşaflarınızın kaymasını ve bozulmasını engellemek için çengelli iğne, tırnak makası, koğuştaki diğer arkadaşlarınızın gece horlamalarına ve olası seslere karşı kulak tıkacı, ıslak mendil, peçete, küçük çizik ve kanamaları mikroplardan korumak için yara bandı, banyo ve yüz havlusu, özellikle namaz abdesti alan kişiler ile tıraş öncesi kullanılması için terlik, gün içerisinde telefon kullanılmadığı için ve eğitim aralarındaki vakitlerin takibi için asker saati gibi birçok ürün bulunuyor.


Kütahya’daki havacı erlerin kıyafetleri nedir?

Kütahya Hava Er Eğitim Komutanlığı’nda bedelli ve acemi birliğini gerçekleştirecek olan asker diğer asker çamaşırlarına göre farklı giyinmek zorundadır. Havacılık Komutanlığı kıyafetleri ‘koyu gri’ üzerine kuruludur. İç çamaşırı olarak boxerın herhangi bir renkte kullanılması uygun görülürken, çorapların siyah kullanılması uygun görülmüştür. Kış ve sonbahar aylarında askerlik yapan havacı erler için içliğin rengi de görünmemek kaydı ile erlerin tercihine bırakılmıştır.
Pakette yer alan asker malzemeleri, askerlerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilen ve deneyimlenen ürünlerden oluşmaktadır. Diğer birliklerden farklı olarak fanila rengi (koyu gri) ve siyah çorap TSK’nın havacı er standartlarına uygundur.

Diğer Özellikler
Stok Kodu-
MarkaAsker Paketi
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.