Bedelli Askerlikte Ziyaret Var mı?


Bedelli askerlik ziyaret var mı 
konusu bedelli askerlik yapmak isteyen kişiler için merak konusudur. Bedelli de olsa askerlik görevlerini bulundukları şehirden uzakta yapabilirler ve aileleri, yakınları ile bu süre boyunca ziyarete gelmezlerse görüşemezler.

Bedelli askerlik yaparken hafta sonları görüş günlerinde ailenizle görüşebilirsiniz. COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşler yasaklanmıştır. Bedelli askerlikte yalnızca izin yoktur çünkü kısa dönem olduğu için tüm günlerinizi tamamlamanız gerekir. Bedelli askerlik devlet tarafından TC vatandaşı olan asker çağı gelen herkese tanınan bir haktır.

Belirli bir ücret karşılığında uzun dönem askerlik yapmak yerine belirlenen gün sayısı kadar askerlik yapma hakkına bedelli askerlik denir. Bedelli askerlik için gereken ücret peşin ödenir ve her sene miktar değişiklik gösterebilir.

Başvuru yapmak isteyen kişi öncelikle ücreti ödemek zorundadır. Ücret ödendikten sonra eğer başvuru sayısı çok fazlaysa kura çekilişi olur. Kura çekilişinde adı çıkmayan kişiler için erteleme ya da parasını iade alma seçenekleri mevcuttur. Peşin ödeme olduğu için çoğu insan bankalardan bedelli askerlik kredisi alır.

23.07.2022

KATEGORİLER

ÜYELİK İŞLEMLERİ

YARDIM

BİZİ TAKİP EDİN

Yazlık Asker Paketleri Üyelik Bilgilerim Sipariş Takibi

Konumu Haritada Görüntüle

Kışlık Asker Paketleri Adres Bilgilerim İade Formu

Giyim Paketleri Siparişlerim Sıkça Sorulan Sorular
Asker Malzemeleri Stok Alarm Listem Müşteri Hizmetleri
Kendi Paketini Oluştur Alışveriş Listem İletişim  
Tüm Ürünler Fiyat Alarm Listem   0(535)308-77-37
      destek@askerpaketi.com
Askerlikle ilgili istediğiniz herşey bir tık uzağınızda!
askerpaketi.com olarak sizler için hazırladığımız paketler ve daha birçok ürün sizleri bekliyor!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.