Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
%17,5
3’lü Denizci Temel Asker Malzemeleri Paketi
970,00 TL
799,90 TL
%9,8
3'lü Tavsiye Denizci Asker Malzeme Paketi
1.220,00 TL
1.099,90 TL
%17,3
6’lı Denizci Temel Asker Malzemeleri Paketi
1.390,00 TL
1.149,90 TL
%11,6
6'lı Tavsiye Denizci Asker Malzeme Paketi
1.640,00 TL
1.449,90 TL
%17,1
9’lu Denizci Temel Asker Malzemeleri Paketi
1.810,00 TL
1.499,90 TL
%7,4
3'lü Denizci Her Şey Dahil Askeri Malzeme Paketi
1.620,00 TL
1.499,90 TL
%12,6
9'lu Tavsiye Denizci Asker Malzeme Paketi
2.060,00 TL
1.799,90 TL
%17
12'li Denizci Temel Asker Malzemeleri Paketi
2.230,00 TL
1.849,90 TL
%11,8
6'lı Denizci Her Şey Dahil Askeri Malzeme Paketi
2.244,00 TL
1.979,89 TL
%13,3
12'li Tavsiye Denizci Asker Malzeme Paketi
2.480,00 TL
2.149,90 TL
%12,6
9'lu Denizci Her Şey Dahil Askeri Malzeme Paketi
2.460,00 TL
2.149,90 TL
%11,8
12'li Denizci Her Şey Dahil Askeri Malzeme Paketi
2.880,00 TL
2.539,90 TL
%16,9
18'li Denizci Temel Asker Malzemeleri Paketi
3.070,00 TL
2.549,99 TL
%12,7
18'li Tavsiye Denizci Asker Malzeme Paketi
3.320,00 TL
2.899,90 TL
%12,6
18'li Denizci Her Şey Dahil Askeri Malzeme Paketi
3.720,00 TL
3.249,90 TL
%17
28'li Denizci Temel Asker Malzemeleri Paketi
4.470,00 TL
3.709,90 TL
Bu kategoride toplam 18 ürün listeleniyor.

Denizci Asker Malzemeleri

Türk Deniz Kuvvetleri bünyesinde askerliğini yapacak bedelli ve acemi erlerin mutlaka yanına gerekli birtakım malzemeler almaları gerekiyor. Denizci asker malzemeleri temin edilmeden önce Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından belirlenen kılık kıyafet şartlarına göre uygun olan ürünler seçilmelidir. İç çamaşırı renginden çorap renklerine, kişisel bakım ürünlerinden diğer ihtiyaç duyulacak pek çok ürüne kadar malzeme temin edilmelidir.

İskenderun Deniz Er Eğitim Alayı’nda bedelli ya da acemi askerlik süreçlerini tamamlayacak olan askerlerin mutlaka yanlarında ihtiyaç duydukları temel ürünleri almaları gerekiyor. Denizci asker paketi sayesinde Asker Paketi, askerde erlerin ihtiyaç duyacakları tüm ürünleri tek bir paket şeklinde sağlamaktadır. Bu sayede tek tek hangi ürünlere ihtiyacınız olduğunu araştırmak zorunda kalmadan her şey dahil asker paketleri ile tek seferde askerlik alışverişlerinizi tamamlamanız mümkündür.

Denizci Askerler Ne Renk İç Çamaşırı Giyer?

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı çatısı altında vatani görevini yapacak erlerin belirli kılık kıyafet şartlarına göre kıyafet tercihlerinde bulunmaları gerekiyor. İskenderun Deniz Er Eğitim Alayı’na gidecek denizci erlerin beyaz tişört ve siyah boxer tercih etmeleri gerekiyor. Denizci askeri iç çamaşır paketleri arasından tercihlerini yapacak kişilerin mutlaka belirlenen söz konusu standartlara göre ürünleri seçmeleri gerekmektedir.

Denizci asker iç çamaşırı renkleri belirli dönemlerde kılık kıyafet yönetmeliklerde yapılacak değişiklikler ile farklılık gösterebilir. Bu nedenle renk tercihlerine önceden dikkat edilmesi şarttır. Denizci erlerin beyaz tişört (fanila) ve siyah boxerdan oluşan iç çamaşır paketlerini tercih etmeleri gerekiyor. Deniz temel askerlik paketleri arasından seçimlerinizi güvenli şekilde yaparak askerde ihtiyacınız olacak ürünlere tek bir paket ile rahatça ulaşabilirsiniz. Asker Paketi, denizci erler için de acemi ve bedelli askerliğe yönelik asker malzemeleri ile tam destek sağlamaktadır.

Denizci Asker Çorabı Ne Renk Olmalı?

Askeriyede sadece üniforma değil, iç giyim unsurlarının da tek tip olmasına özen gösterilmektedir. Bu nedenle satın alınacak iç çamaşırı renkleri birbirinden farklıdır. Havacı, karacı ve denizci askerler için belirlenen renkler birbirinden farklı olduğu için mutlaka doğru renk tercihlerinde bulunmak gerekiyor. Denizci bedelli askerlik kıyafetleri kapsamında da askerler için belirlenen söz konusu şartlar geçerlidir. Bu renklere uygun olarak askere gidecek erlerin doğru asker paketlerinii tercih etmeleri gerekiyor.

Denizci askerler için çorap renkleri siyahtır. Çorap ve boxer rengi siyah olurken, içe giyilen fanila beyaz renkte olmak zorundadır. Askeri standartlara uygun şekilde üretilen asker paketlerini tercih etmek doğru renkte ürünleri seçmek ve ihtiyaca uygun ürünleri kolayca bir şekilde temin etmek için önemlidir. Bedelli veya acemi askerlik sürecinde ihtiyacınız olacak denizci asker paketlerini tek bir adresten güvenli şekilde ulaşabilirsiniz.

Denizci Asker Paketinde Neler Var?

Denizci asker paketlerinde birçok farklı ürün yer alıyor. İster her şey dahil denizci acemi – bedelli asker paketlerini seçebilir isterseniz de temel askerlik paketleri ile en temel gerekli ürünleri güvenli şekilde temin edebilirsiniz. İskenderun denizci bedelli ve acemi askerlik paketlerinde ihtiyacınız olabilecek tüm ürünlere yer verilmektedir.

Denizci Asker Paketleri  3'lü 6’lı, 9’lu, 12’li, 18’li 28'li gibi farklı ihtiyaçlara göre oluşturulmaktadır. 40 – 100 parçayı bulan bu paketler için temelde şu ürünlere yer verilmektedir:

 • Denizci askeri fanila (tişört),
 • Denizci boxer,
 • Askeri çorap,
 • Bot malzemeleri,
 • Ayak ve pişik pudrası,
 • Boyuna asmalı ipli asker cüzdanı,
 • Sabun kutusu,
 • Tıraş ve kişisel bakım ürünleri vb.

Askere gitmeden önce mutlaka yanınıza almanız gereken ürünlerin neler olduğunu acemi – bedelli temel asker paketlerine  bakarak karar vermeniz önerilir. Denizci asker malzemeleri arsında ihtiyacınız olabilecek tüm ürünlere bu paketler içinde yer verilmektedir. Kolaylıkla bu ürünleri temin ederek askerlik süreci boyunca rahat edebilirsiniz.

Dört Mevsim Denizci Asker Paketleri Nelerdir?

Askere yazın ve kışın giderken alınması gereken ürünler farklılık gösterecektir. Ancak genelde her duruma hazırlıklı olmakta yarar vardır. Bu nedenle dört mevsim denizci asker Paketlerini tercih ederek en iyi sonuçlar alınabilir. Denizci asker Paketlerinde askerlerin acemilik dönemlerinde ve usta birliklerinde de ihtiyacı olabilecek tüm ürünlere yer verilmektedir. Bu sayede askerlerin istihkakları dışında yedek ürünler ile daha rahat bir askerlik süreci geçirmeleri sağlanmaktadır. Her şey dahil bedelli veya acemi askerlik paketlerinde bağlı oldukları kuvvet komutanlığı tarafından belirlenen kıyafet yönetmeliklerine uygun olarak ürünlere yer verilmektedir.

Askere giderken mutlaka alınması gereken ürünler arasından kaliteli ve doğru tercihlerde bulunmak önemlidir. Asker fanila beyaz renk tercihleri denizciler için önemlidir. İskenderun Deniz Er Eğitim Alayı’na katılacak askerlerin beyaz fanila ve siyah boxer ile çorapları temin ederek birliklerine uygun kıyafetler tercih etmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca temel askerlik paketlerinde ihtiyaçları olabilecek diğer kişisel bakım ürünleri ve askeri malzemelere de bu kapsamda yer verilmektedir.

Kışlık Denizci Asker Paketleri

Kışın askere giderken mutlaka içlik ve kalın çorap gibi ürünlere yer verilmesi gerekiyor. Bu Kapsamda kışlık denizci asker Paketlerinde de ihtiyaç duyulabilecek pek çok ürüne yer verilmektedir. Uzun siyah termal çorap, askeri nano termal içlik alt üst takımları ve bere, eldiven, boyunluk gibi kışın ihtiyaç duyulabilecek birçok ürüne bu kapsamda yer verilmektedir. Bedelli denizci kıyafeti için belirlene standartlara uygun olarak üretilen askeri iç giyim malzemeleri tercih edilmelidir.

Askerde günün büyük bölümünde açık alanda kalacağınız için kalın iç giyim ürünlerinin tercih edilmesi gerekiyor. İçlik, çorap ve iç çamaşırı tercihlerinde termal ürünler seçmek bu nedenle önemlidir. Asker Paketi, denizci askerler başta olmak üzere tüm askerler için kışlık askeri ürünler sunarak askerlik süresi boyunca rahat bir dönem geçirilmesi sağlanmaktadır.

Acemi – Bedelli Askerlik Malzemeleri Nelerdir?

Acemi birliğinde askerlerin birçok malzemeye ihtiyacı olmaktadır. Bedelli ya da normal askerlik dönemi boyunca tüm süreç süreler dışında aynıdır. Bu nedenle ihtiyacınız olacak ürünler de benzerlik gösterir. Bedelli ve acemi askerlik sürecinde ihtiyacınız olabilecek birçok ürüne ise temel askerlik paketleri ile ulaşmak mümkündür.

Denizci asker iç çamaşırı rengi başta olmak üzere askere gitmeden önce hangi renk ürünlerin tercih edilmesi gerektiği konusunda da bilgi sahibi olmanız önerilmektedir. Denizci erler için belirlenen standartlara uygun olarak bu ürünler seçilmelidir. Askerde sorun yaşamamak ve e gerekli askeri malzemeleri temin etmek için güvenilir askeri malzemeleri tercih ederek en iyi sonuçların alınması mümkündür.

Denizci Asker Malzemeleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Askere giderken birçok temel ihtiyaç ürününü yanınızda götürmeniz gerekecektir. İster denizci ister karacı isterseniz de havacı olun fark etmeksizin yanınıza mutlaka yedek iç çamaşırı, çorap ve içlik gibi temel ürünler almanız gerekiyor. Burada dikkat edilmesi gereken temel unsur ise renk tercihleridir.

Denizci askeri malzemeler alınırken kısaca şu detaylara dikkat edilmesi gerekecektir:

 • İç çamaşırı ve çorap renkleri doğru seçilmelidir.
 • Her şey dahil askeri paketler ile tüm ihtiyaç ürünleri temin edilmelidir.
 • İhtiyaçlar doğru belirlenmelidir.
 • TSK standartlarına uygun olmalıdır.
 • Ekonomik paketler seçilmelidir.

Askere gidecek herkes için uygun askeri malzemeler ve paketler ile destek sağlayan Asker Paketi, denizci asker malzemeleri dahil birçok askeri malzemeyi bir arada sunmaktadır.

KATEGORİLER

ÜYELİK İŞLEMLERİ

YARDIM

BİZİ TAKİP EDİN

Yazlık Asker Paketleri Üyelik Bilgilerim Sipariş Takibi

Konumu Haritada Görüntüle

Kışlık Asker Paketleri Adres Bilgilerim İade Formu

Giyim Paketleri Siparişlerim Sıkça Sorulan Sorular
Asker Malzemeleri Stok Alarm Listem Müşteri Hizmetleri
Kendi Paketini Oluştur Alışveriş Listem İletişim  
Tüm Ürünler Fiyat Alarm Listem   0(535)308-77-37
      destek@askerpaketi.com
Askerlikle ilgili istediğiniz herşey bir tık uzağınızda!
askerpaketi.com olarak sizler için hazırladığımız paketler ve daha birçok ürün sizleri bekliyor!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.